osiec1.jpg

Spotkanie DIAK w Licheniu

10-09-2016

W dniu ogólnopolskich uroczystości dziękczynnych  za dar kanonizacji św. o. Stanisława Papczyńskiego w Licheniu  odbyło się również  spotkanie władz Diecezjalnego Instytutu Akcji Katolickiej.

Spotkaniu przewodniczyła prezes AK  Mariola Rakiewicz .

Na zebraniu zarząd przyjął uchwały dotyczące przyjęcia członków do Akcji Katolickiej oraz uchwałę w sprawie  powołania nowego Parafialnego Oddziału  Akcji Katolickiej przy  parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny   w Lipnie.

Prezes DIAK omówiła udział członków Akcji Katolickiej Diecezji Włocławskiej w uroczystości  wigilii Chrystusa Króla we Włocławku w dniu  19 listopada 2016 r. Ponadto Prezes przekazała informacje z KIAK  oraz z DIAK Archidiecezji Poznańskiej dotyczące możliwości wyjazdu na Poznańskie Forum Duszpasterskie.

Skarbnik przekazał informacje za okres  1.01.2016 - 30.09.2016.

Prezes POAK Osięciny przekazała informację dotyczącą działalności  oddziału w Osięcinach.

Grzegorz Ziółkowski