osiec1.jpg

„Mocni wiarą prosimy o siłę miłosierdzia”

Akcja Katolicka Diecezji Włocławskiej oraz współorganizatorzy: Oddział Akcji Katolickiej przy parafii św. Wojciecha, NSZZ „Solidarność” Kopalni Konin, Konfraternia im. Ks. Jerzego Popiełuszki przy parafii św. Wojciecha – zapraszają na doroczną,

34. Pieszą Pielgrzymkę Ludzi Pracy do Matki Bożej Bolesnej w Licheniu w dniu 28 sierpnia 2016 roku (w niedzielę)

Świętując Jubileusz Chrztu Polski, w tym szczególnym roku na pielgrzymim szlaku, mocni wiarą, niesiemy do naszej Matki świadectwo chrześcijańskiego życia oraz błaganie o siłę miłosierdzia, które jest prawdziwą miłością na każdy dzień naszego życia.

Szczególną modlitwą w czasie Mszy Świętej obejmiemy Rodziny i naszą Ojczyznę, prosząc, aby radość Boga i miłość zawsze rozświetlały ich życie i rozwój.

Program Pielgrzymki:

11.30 – zbiórka i wymarsz, kościół św. Wojciecha

16.00 – Msza Święta w intencji Ojczyzny i Rodzin

Na szlak pielgrzymi zapraszamy poczty sztandarowe.

Duszpasterze konińskich parafii oraz Organizatorzy serdecznie zapraszają rodziny, ludzi młodych oraz ludzi pracy do Wspólnoty oddającej się pod opiekę Maryi.

Sierpień, 2016 r.