uwzzy.jpg
pd201415.jpg
izb.jpg

Kontakty

 

Artykuły

Zapadło rozstrzygnięcie w konkursie Ogólnopolskim AK w Polsce

W zakończonym Ogólnopolskim Konkursie  AK  „Napisz Błogosławionemu Księdzu Jerzemu Popiełuszce jak dzisiaj zło dobrem zwyciężasz”  reprezentanci Diecezji Włocławskiej: Jakub Telman z III Liceum Ogólnokształcącego  im. C.K. Norwida z Konina oraz Paulina Sadowska ze Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza z  Włocławka znaleźli się na liście nagrodzonych. Gratulujemy.

Oto wyniki:

 

Kategoria: szkoła podstawowa

I miejsce – Maciej Kujawa – Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Rodziny, ul. Orawska 3 a, 70-131 Szczecin

II miejsce – Mateusz Sacha -  Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Królowej Jadwigi 18, 32-800 Brzesko

III miejsce – Małgorzata Prasek – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Przyjaciół Dzieci, ul. Szkolna 3, 26-640 Przytyk

Wyróżnienia:

Paweł Borek  – Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Ogrodowa 22, 39-200 Dębica

Natalia Chmielarska -  Szkoła Podstawowa nr 6 im. Kornela Makuszyńskiego, Osiedle Łużyckie 28, 66-200 Świebodzin

 Kategoria: gimnazjum

I miejsce – Krzysztof Dzierbunowicz – Gimnazjum im. Saperów Polskich, ul. Szkolna 19, 73-220 Drawno

II miejsce – Jakub  Rożnowski – Gimnazjum im. J.A. Helwinga, ul. Pionierów 6, 11– 600 Węgorzewo

III miejsce – Paulina Ziółkowska – Gimnazjum w Zespole Szkół nr 4, ul. Zofii Nałkowskiej 9, 85-866 Bydgoszcz

Wyróżnienie: Szymon Matuszewski – Gimnazjum im. M. Kopernika, ul. Ludowa 5, 18-200 Wysokie Mazowieckie

Kategoria: szkoła ponadgimnazjalna

I miejsce – Izabela Ochędzan – Liceum Ogólnokształcące im. mjra Henryka Sucharskiego, ul. Dąbrowskiego 3, 63-600 Kępno

II miejsce – Angelika Żmijewska – II Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkól nr 2 im. Jana Pawła II, ul. Polna 11, 13-200 Działdowo

III miejsce – Jakub Telman – III Liceum Ogólnokształcące im C.K. Norwida, ul. Szymanowskiego 5, 62-510 Konin / z Diecezji Włocławskiej/

Wyróżnienie:

 Paulina Sadowska   – Zespół Szkół Katolickich im, ks. Jana Długosza, ul. Łęska 26, 87-800 Włocławek / z Diecezji Włocławskiej/

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 16 lutego w Warszawie – miejsce i godzina zostaną przekazane laureatom w terminie późniejszym